Futon NIPPO średniotwardy, naturalny z wełny, 140x200

780,00 zł brutto

Futon złożony z sześciu wartsw naturalnej wełny sprasowanej. Prosta konstrukcja sprawdzi się dla osób z problemami z kręgosłupem. Eełna zapawnia idealne dostosowanie i odbiór kształtu ciała oram komfort termiczny. Futon Nippo jest średniotwardym i mało sprężysty, bardzo przewiewny. Sprawdzi się dla każdego, kto ceni sobie naturalne materiały bez dodatków. 

  • Dla kogo? - Idealny dla ludzi ceniących sobie naturelne, biodegradowalne materiały
  • Wysokość - 9 cm.
  • Rolowanie - Można rolować
  • Do sof, do łóżek, uniwersalny - Rekomendowany do łóżek.
  • Zmiana stron - Zmiana stron futonu co 2 -3  tygodnie
  • Produkt na zamówienie: realizacja 2-3 tygodnie
  • Transport GRATIS na terenie całej Polski

Zalecane stosowanie mat tatami lub stelaży / rusztów pod materac jako produkt umożliwiający wentylację futonowi. Odradza się kładzenie futonu bezpośrednio na podłodze, jeśli ma służyć do codziennego spania. 

  • z uwagi na obecność wełny, futon może wydzielać charakterystyczny zapach. Wkład wykonany jest z wełny owczej polskiego pochodzenia.
  • mata wełniana powstaje z oczyszczonej i przepikowanej wełny owczej. Wełna jest materiałem bardzo higienicznym. Jest również elastyczna i wytrzymała, a jej największą zaletą jest komfort cieplny jaki zapewnia (wełna grzeje).

WAŻNE !

Futony produkowane są na zamówienie. Tuż po wyprodukowaniu są pakowane i wysyłane pod wskazany adres. Częstym zjawiskiem po rozpakowaniu nowego materaca jest niezgodność rozmiaru wynikająca z kurczliwości bawełny oraz wełny. Dlatego futon początkowo jest kilka centymetrów węższy i krótszy. Po kilku dniach dochodzi do rozmiarów właściwych. 

Zdjęcia kolorów mają charakter poglądowy. Duże zdjęcia futonów w galerii obrazują materac w danym kolorze i z danym kolorem filcu (czarny lub biały). Są to jedynie zdjęcia przykładowe dla wszystkich modeli i rozmiarów futonów.

Nowy produkt

Opcje produktu
Kolor
Kolor filcu
Uchwyty

1035 products left ...

Podziel się z innymi

Materiał wkład z wełny, poszycie z bawełny
Szerokość 140 cm
Długość 200 cm
Wysokość ok. 9 cm
Skala twardości Średnio twardy
Skala sprężystości Niesprężysty
Rolowanie Do rolowania
Zastosowanie Łóżka i sofy
Zmiana stron materaca co 2-3 tygodnie
Transport Transport w cenie
Czas realizacji realizacja 2-3 tygodnie
Forma wysyłki Wysyłka kurierem DPD. Futon złożony na pół, zapakowany i zabezpieczony folią. Po przyjęciu dostawy wyjmij futon z folii i zostaw na około 3 godziny, aby materac się rozprężył.
Waga 20 kg