Inspiruje nas to, co proste, czyste i piękne

Zainspirowani japońskim przywiązaniem do minimalizmu i harmonii postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł znaleźć nie tylko idealny futon i wszystko, co niezbędne do wykreowania przestrzeni, która sprzyja odprężeniu i dobrym snom.

Jeśli tak jak my jesteś miłośnikiem czystych przestrzeni, prostych form i ekologicznych materiałów to futon.pl jest miejscem, którego szukasz. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy unikatową i wysmakowaną kolekcję przedmiotów użytkowych, które kompleksowo uzupełniają naszą ofertę futonów. Możesz je zamówić przez Internet lub obejrzeć i przetestować przed zakupem, odwiedzając nasz salon w Łodzi.

Inspiruje nas to, co proste, czyste i piękne
Naprawdę znamy się na futonach

Naprawdę znamy się na futonach

Od ponad 20 lat w naszym rodzinnym przedsiębiorstwie wytwarzamy ekologicznie czyste, doskonale zaprojektowane i komfortowe materace futonowe, dzięki którym nasi klienci budzą się wypoczęci, uśmiechnięci i gotowi na wyzwania codzienności.

Nasze futony są doceniane za wyjątkową jakość oraz świetny design przez klientów z Polski, Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Szczególną dumą napawa nas fakt, że nasze materace zyskały uznanie samych Japończyków.

Dajemy doskonały produkt w najlepszej cenie

Wieloletnia obecność na rynku oraz znajomość branży pozwoliły nam wypracować doskonałe relacje z producentami i dostawcami surowców najwyższego gatunku.

Nasze futony powstają ze sprawdzonych i ekologicznych materiałów, są wykończone z dbałością o najdrobniejszy szczegół i – dzięki temu, że sami je produkujemy – dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dajemy doskonały produkt w najlepszej cenie

 

Zapraszamy Cię do naszego salonu w Łodzi

Jeśli interesuje Cię nasza oferta zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego w Łodzi. Działamy dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19 i w soboty 10-18. Możesz odwiedzić nas już teraz - zapraszamy na wirtualny spacer po salonie.