Łóżko dębowe 180x200 z pojemnikiem BALMORAL

Cena nie uległa zmianie
Cena nie uległa zmianie
Cena nie uległa zmianie

6 940,00 zł brutto

Cena nie uległa zmianie
Cena nie uległa zmianie
Cena nie uległa zmianie

Nowoczesne łóżko wykonane z olejowanego drewna dębowego. Balmoral wyposażone jest z funkcjonalny pojemnik na pościel, mieszczący się pod ramą łóżka. Oszczędna, prosta i "lewitująca" forma to jego cechy szczególne. Łóżko doskonale odnajdzie się w małej sypialni z uwagi na swoje niewielkie rozmiary. 

Balmoral mimo swojej optycznej lekkości jest bardzo stabilne, a drewno dębowe zastosowane w produkcji łóżka jest bardzo wytrzymałe.

Cechą charakterystyczną łóżka Barmoral jest dekoracyjne ryflowany fragment ramy oraz wezgłowia.

Mebel wykonany z drewna olejowanego wymaga okresowej pielęgnacji olejem lub woskiem do drewna - zapraszamy do zapoznania się z ofertą preparatów do pielęgnacji mebli TUTAJ.

W cenie łóżka nie ma stolików nocnych oraz materaca. 

Rozmiar pojemnika pod łóżkiem jest mniejsze od ramy po 10 cm z każdej strony.

Koszt wysyłki: GRATIS na terenie całej Polski

Łóżko przyjeżdża w paczkach do samodzielnego montażu. Zabezpieczone i zapakowane na palecie. Kurier nie ma obowiązku wnoszenia tak zapakowanego towaru do mieszkania.

Uwaga. Zdjęcia prezentujące produkty mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd, w tym w szczególności kolor i struktura materiału, mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach. Istnieje możliwość zamówienia bezpłatnych próbników drewna.

Pamiętaj - zamawiasz mebel olejowany, o otwartej strukturze porów. Należy go odpowiednio pielęgnować. Nie obawiaj się - to nic trudnego!

Dwa najpotrzebniejsze preparaty to: OLEJ DO MEBLI  MLECZKO DO CZYSZCZENIA

Dodatkowe informacje, wymiary łóżka w zakładce DESCRIPTION.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

Opcje produktu
Rodzaj drewna

20 products left ...

Podziel się z innymi

 1. DODATKOWE INFORMACJE:
 1. Łóżko wykonane jest w 100% z litego drewna dębowego na całej długości i grubości elementów (elementy stelaża i podpór pod stelaż wykonane ze sklejki brzozowej jednorodnej)

 2. Łóżko posiada belkę środkową i tzw. piątą nogę czyli dodatkowe dwie podpory, które znakomicie zwiększają stabilność i sztywność łóżka

 3. Dwie mocne belki poprzeczne utrzymujące konstrukcję na pojemniku

 4. Grubość elementów: 2,5cm, 6,5cm

 5. Wymiar wewnętrzny na materac: 140, 160, 180 (x200)cm /możliwość wykonania łóżka o nietypowych rozmiarach do 220cm długości/

 6. Całkowity wymiar zewnętrzny łóżka dla szczytu pochylonego: długość materaca +17cm, szerokość materaca +5cm; przykład: masz materac 140×200, całkowity wymiar zewnętrzny łóżka wynosi 145x217cm

 7. Całkowity wymiar zewnętrzny łóżka dla szczytu prostego: długość materaca +9cm, szerokość materaca +5cm; przykład: masz materac 180×200, całkowity wymiar zewnętrzny łóżka wynosi 185x209cm

 8. Głębokość pod materac i stelaż: 12cm; przykład: masz materac o grubości 20cm i stelaż o grubości 4cm, materac będzie wystawał ponad ramę łóżka 14cm i tym samym powierzchnia użytkowa materaca będzie na wysokości ok 47cm od podłoża

 9. Pojemnik będzie cofnięty o 20 cm od ramy łóżka, z każdej strony. Oznacza to, że rozmiar pojemnika jest o około 40 cm mniejszy od rozmiaru łóżka (dla łóżka w rozmiarze 140x200 cm pojemnik będzie miał około 100x160 cm).
 10. Wysokość ramy od podłoża: 33cm

 11. Wysokość szczytu od podłoża: 85cm

 12. Prześwit pod łóżkiem: 10cm

 13. Orientacyjny czas montażu: ok. 1h

 14. Do zestawu dołączona graficzna instrukcja montażu, wszystkie niezbędne okucia i podstawowe narzędzia (możesz zmontować swoje łóżko bez posiadania własnych narzędzi

 15. Dwa stelaże na podnośnikach gazowych są elementem składowym łóżka

 16. każdy stelaż posiada 28 listew elastycznych o niewielkie odległości pomiędzy listwami

 17. regulacja twardości listew w strefie lędźwiowej (możesz dopasować twardość stelaża do swoich potrzeb)

 18. stosowanie dwóch stelaży dla łóżek podwójnych z dwoma materacami umożliwia niezależne podnoszenie każdego z nich (bardzo przydatna funkcja zwłaszcza w łóżkach o szerokości 160 i szerszych - konieczne jest zastosowanie wtedy dwóch niezależnych materaców - lżej dla pleców!)

 19. stelaże są zmontowane i gotowe do użycia (takie rozwiązanie to gwarancja właściwego montażu i duża oszczędność czasu)

Materiał drewno dębowe
Wykończenie drewno olejowane i woskowane
Szerokość 180 cm
Długość 200 cm
Głębokość pod materac 6 cm
Całkowity wymiar zewnętrzny 165x217 cm
Wysokość ramy 33 cm
Wysokość szczytu 85 cm
Prześwit 10 cm
Czas montażu 1 h.
Zawartość zestawu rama łóżka, zagłówek, pojemnik i stelaże
Transport Transport w cenie
Czas realizacji 6 tygodni
Forma wysyłki Kurier