Łóżko TOJO V ze sklejki bukowej od 90 do 180 cm x 200

2 840,00 zł brutto

TOJO V to minimalistyczna propozycja nowoczesnego łóżka. Firma Tojo proponuje bardzo funkcjonalne i przemyślane meble do aranżacji nowoczesnych wnętrz z pomysłem. Łóżko Tojo V daje nam wiele możliwości. Dzięki zastosowaniu elastycznej i wytrzymałej sklejki bukowej możemy łatwo zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar łóżka, ponieważ rozwija się jak harmonijka. 

Tojo V rozciąga sią od rozmiaru 90 do 173 cm, można zastosować go z połączeniu z materacem od szerokości 90 cm do 180 cm. 

Łóżko jest niskie, a jego konstrukcja stabilna i lekka. Idealnie odnajdzie się w połączeniu z materacem typu futon. Nie ma potrzeby kupować oddzielnie stelaża pod materac, gdyż konstrukcja łóżka łączy obie te funkcje w jednym meblu.

Do montażu i ustawienia łóżka w określonym rozmiarze potrzebujemy zaledwie kilku minut. Łóżko jest bardzo proste i łatwe w montażu.

Po zdemontowaniu zajmuje niewiele miejsca, można ją łatwo transportować i przechowywać np. w szafie.

TOJO jest wykonane z naturalnych, przyjaznych środowisku materiałów – bez śrub, mocowań, farb i lakierów.  Dla każdego, kto ceni oryginalny design i ekologiczne materiały oraz poszukuje kompaktowych rozwiązań do małych przestrzeni.

Rozmiary łóżka Tojo V

90 – 172 x 190 cm, h 23 cm

Dedykowane dla materacy od 90 do 180 cm szerokości. Bez problemu można stosować materac o standardowej długości 200 cm. 

Nowy produkt

Opcje produktu
Rozmiar

1118 products left ...

Podziel się z innymi

Materiał Sklejka bukowa
Szerokość od 90 do 180 cm
Długość 200 cm
Wysokość ramy 23 cm
Czas montażu 10 min
Transport Transport w cenie
Czas realizacji 6 tygodni
Forma wysyłki Kurier