Futon wełniano-kokosowy dla dzieci - twardy, ciepły - 80x180

830,00 zł brutto

Futon wełniano-kokosowy dla dzieci. Materac składa się z sześciu warstw wełny, z płytą kokosową (3 cm) w środku. Wełna jest przewiewna, bardzo dobrze się dostosowuje i odbiera nacisk, a kokos utwardza materac. Futon złożony z naturalnych materiałów, nie wywołujących alergii. Dzięki naturalnym właściwością wełny utrzymany jest komfort termiczny. Śpiąc na wełnie dziecko nie zmarznie i nie przegrzeje się podczas snu. 

Dostępny na zamówienie w kilku rozmiarach do wyboru. 

  • Dla kogo? - Dla dzieci śpiących o baśniowych krainach.  
  • Polecamy dla większych i mniejszych maluszków lubiących twardy i ciepły sen
  • Wysokość - 12 cm
  • Rolowanie - Nie wymaga rolowania.
  • Higienia: obracanie, trzepanie, odkurzanie, wietrzenie, futonu nie można rolować. z uwagi na obecność we wkładzie płyty kokosowej, która jest sztywna i twarda.
  • Zmiana stron - Zmiana stron futonu co 3 – 4 tygodnie.
  • Chronić przed zamoczeniem materaca. Wskazane stosowanie podkładów ochronnych. 
  • Produkt na zamówienie: realizacja 2-3 tygodnie

Zalecane stosowanie mat tatami lub stelaży / rusztów pod materac jako produkt umożliwiający wentylację futonowi. Odradza się kładzenie futonu bezpośrednio na podłodze, jeśli ma służyć do codziennego spania. 

  • z uwagi na obecność wełny, futon może wydzielać charakterystyczny zapach. Wkład wykonany jest z wełny owczej polskiego pochodzenia.
  • mata wełniana powstaje z oczyszczonej i przepikowanej wełny owczej. Wełna jest materiałem bardzo higienicznym. Jest również elastyczna i wytrzymała, a jej największą zaletą jest komfort cieplny jaki zapewnia (wełna grzeje).

WAŻNE !

Futony produkowane są na zamówienie. Tuż po wyprodukowaniu są pakowane i wysyłane pod wskazany adres. Częstym zjawiskiem po rozpakowaniu nowego materaca jest niezgodność rozmiaru wynikająca z kurczliwości bawełny oraz wełny. Dlatego futon początkowo jest kilka centymetrów węższy i krótszy. Po kilku dniach dochodzi do rozmiarów właściwych. 

Zdjęcia kolorów mają charakter poglądowy. 

Nowy produkt

Opcje produktu
Kolor
Kolor filcu
Uchwyty

680 products left ...

Podziel się z innymi

Szerokość 60 cm - 80 cm
Długość 120 cm - 180 cm
Wysokość 12 cm
Skala twardości Twardy
Skala sprężystości Niesprężysty
Rolowanie Nie wymaga rolowania
Zastosowanie Rekomandowany do łóżeczek dziecięwych
Transport Transport w cenie
Czas realizacji realizacja 2-3 tygodnie
Forma wysyłki Wysyłka kurierem DPD. Futon złożony na pół, zapakowany i zabezpieczony folią. Po przyjęciu dostawy wyjmij futon z folii i zostaw na około 3 godziny, aby materac się rozprężył.
Waga 16 kg