Futon bawełniano-kokosowy dla dzieci - twardy, niesprężysty, 80x180

730,00 zł brutto

Futon bawełniano-kokosowy, dedykowany dla dzieci. Materac składa się z sześciu warstw bawełny, z płytą kokosową (3 cm) w środku. Bawełna bardzo dobrze się dostosowuje i odbiera nacisk, a kokos utwardza materac. Futon złożony z naturalnych materiałów, nie wywołujących alergii. 

Dostępny na zamówienie w kilku rozmiarach do wyboru. 

  • Dla kogo? - Dla grzecznych maluchów.  
  • Polecamy dla większych i mniejszych maluszków :)
  • Wysokość - 12 cm
  • Rolowanie - Nie wymaga rolowania.
  • Higienia: obracanie, trzepanie, odkurzanie, wietrzenie, futonu nie można rolować. z uwagi na obecność we wkładzie płyty kokosowej, która jest sztywna i twarda.
  • Zmiana stron - Zmiana stron futonu co 3 – 4 tygodnie.
  • Chronić przed zamoczeniem materaca. Wskazane stosowanie podkładów ochronnych. 
  • Produkt na zamówienie: realizacja 2-3 tygodnie

Zalecane stosowanie mat tatami lub stelaży / rusztów pod materac jako produkt umożliwiający wentylację futonowi. Odradza się kładzenie futonu bezpośrednio na podłodze, jeśli ma służyć do codziennego spania. 

WAŻNE !

Futony produkowane są na zamówienie. Tuż po wyprodukowaniu są pakowane i wysyłane pod wskazany adres. Częstym zjawiskiem po rozpakowaniu nowego materaca jest niezgodność rozmiaru wynikająca z kurczliwości bawełny oraz wełny. Dlatego futon początkowo jest kilka centymetrów węższy i krótszy. Po kilku dniach dochodzi do rozmiarów właściwych. 

Zdjęcia kolorów mają charakter poglądowy. Duże zdjęcia futonów w galerii obrazują materac w danym kolorze i z danym kolorem filcu (czarny lub biały). Są to jedynie zdjęcia przykładowe dla wszystkich modeli i rozmiarów futonów.

Nowy produkt

Opcje produktu
Kolor
Kolor filcu
Uchwyty

680 products left ...

Podziel się z innymi

Szerokość 60 cm - 80 cm
Długość 120 cm - 180 cm
Wysokość 12 cm
Skala twardości Twardy
Skala sprężystości Niesprężysty
Rolowanie Nie wymaga rolowania
Zastosowanie Rekomandowany do łóżeczek dziecięwych
Transport Transport w cenie
Czas realizacji realizacja 2-3 tygodnie
Forma wysyłki Wysyłka kurierem DPD. Futon złożony na pół, zapakowany i zabezpieczony folią. Po przyjęciu dostawy wyjmij futon z folii i zostaw na około 3 godziny, aby materac się rozprężył.
Waga 16 kg